MAGDALENA MOSKWA – Magister Fizjoterapii & Technik Masażysta

Specjalizuje się w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa związanych z urazami, schorzeniami, przeciążeniami czy wadami postawy. Już jako dziecko interesowałam się medycyną i rehabilitacją. Od tamtej pory wiedziałam jednak, że do wykonywania zawodu medycznego potrzebna jest ogromna wiedza. Dlatego, pomimo ukończenia studiów magisterskich stale poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje zawodowe przez liczne kursy, szkolenia, konferencje, warsztaty.

Swój zawód wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie i chętnie doradzam w wyborze odpowiedniej terapii. Dobro pacjenta jest u mnie zawsze na pierwszym miejscu. Moim zadaniem jest zapewnienie pacjentom fachowej obsługi, pewnego działania. Gwarantuję najwyższy poziom oferowanych przeze mnie zabiegów fizjoterapeutycznych.

Moją domeną jest masaż leczniczy jak również relaksacyjny. Sprawia mi wiele satysfakcji, gdy wykwalifikowanym dotykiem mogę przynieść ulgę ale i odprężenie. Moim celem jest usuwanie powięziowych punktów spustowych, rozluźnianie patologicznie napiętych mięśni lub ich stymulacja w wyniku osłabienia lub zaniku, ale przede wszystkim słuchanie pacjenta i odnajdywanie w jego ciele napięć, szukanie przyczyny nie tylko w sferze fizycznej, ale i psychicznej.

W swojej pracy zajmuje się także modelowaniem sylwetki, usuwaniem cellulitu i ujędrnianiem ciała. Gromadzona przez lata wiedza z zakresu fizykoterapii oraz masażu pozwala mi skutecznie łączyć z sobą te metody, tak aby uzyskać szczuplejsze, gładkie i jędrne ciało. Za punkt honoru zawsze stawiam zadowolenie Klienta, dlatego w swojej pracy zawsze jestem szczera i sumienna.